Pozadí
Parea s.r.o.

Tatralandia

Brožura Tatralandia

Tatralandia Holiday Resort je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Nachádza sa v regióne Liptov - oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom, ktorú obklopujú najväčšie slovenské hory - Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské vrchy. Objavte toto miesto plné dobrodružstva a zábavy, ktorého súčasťou je Aquapark Tatralandia, s celoročným prímorským rajom Tropical Paradise, letný Funpark Tatralandia, aj ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia. Počas celého roka sa okrem slnenia pod palmami môžete vyšantiť na 6 toboganoch, zrelaxovať v 9 bazénoch, užívať si blahodárne účinky thalasso terapie, zregenerovať svoje telo v Keltskom saunovom svete a načerpať stratené sily vďaka masážam, zábalom a kúpeľom vo Wellness Paradise.

Zľavová informačná brožúra Tatralandia so zľavovými kupóny

Informačná brožúra obsahuje 8 zľavových kupónov.

Zľavové kupóny sú platné do od 16. 9. 2014 do 24. 12. 2014 a od 15. 3. 2015 do 15. 6. 2015, okrem nasledovných termínov: 2. 4. – 7. 4. 2015 a 30. 4. – 10. 5. 2015.

Po predložení zľavového kupónu, Vám bude poskytnutá príslušná zľava. Viz. Pravidlá pre použitie zľavových kupónov.

Zľavové kupóny sú prenosné a počet kupónov použitých naraz nie je obmedzený.

Využitie zľavových kupónov je podmienené volnou kapacitou prevádzkovateľa.

Prevadzkovatiel si vyhradzuje právo na zmenu cien a časových rozvrhov.

Pravidlá použitia nie je možné meniť.

Upozornenie: Aby ste mohli začať nakupovať v e-shope, potrebujete najskôr získať kartu GOPASS. Cena 21 € v akcii 1 + 1 grátis sa vzťahuje na všetky vekové kategórie klientov. Registrované zľavové kupóny sú neprenosné a ich využitie je možné iba 1 x denne registrovanou osobou v rámci podmienok akcie 1 + 1 osoba zadarmo. Ponuka sa vzťahuje na celodenný Tropical Packet, t.j. bez vstupu do Keltského saunového sveta. Zľavové kupóny nie je možné kombinovať a kumulovať s inými zľavami.

Webové stránky:

Stav predaja: Neaktuálný

Cena brožúry: 29,90 €

Späť

 

Naši partneri


Aktualizácia stránok:  6. 1. 2021